Conchiglia Otwierany bok

Konfiguracja 3.4

Conchiglia E60 z drzwiami bocznymi prawymi i lewymi o długości 3,4 metra .. na specjalne potrzeby! Ten model można wyposażyć w drzwi boczne, prawe i lewe o szerokości 3400 mm każdy. Z tych drzwi bocznych będzie można ładować panele, materiały na paletach, a także materiały sypkie z maksymalnym certyfikowanym bezpieczeństwem.

Konfiguracja 6.3

Conchiglia E60 z 6,3 metrowymi prawymi i lewymi drzwiami bocznymi .. sprawia, że praca jest łatwiejsza! Ten model można wyposażyć w boczne drzwi, prawe i lewe, każdy o szerokości 6300 mm. Z tych otworów będzie można załadować wszelkiego rodzaju panele, pudła, sekcje i materiały na paletach, a także materiały sypkie.

Konfiguracja 6.3 + 6.3

Ten model może być wyposażony w boczne drzwi, zarówno prawe, jak i lewe, z 6300 + 6300 mm, każde umieszczone w środku przez stałą kolumnę środkową dla zapewnienia stabilności. Z tego otwieranego boku będzie można ładować panele, materiały na paletach, a także materiały sypkie z maksymalnym certyfikowanym bezpieczeństwem. Dzięki poziomemu systemowi załadunku i rozładunku podłogi Walking Floor® rozładujesz materiał sypki bez mechanizmów przechylających, a przedział ładunkowy na paletach jest nie tylko zoptymalizowany pod względem objętości, ale jest również idealny do ładunków drobnicowych i mieszanych. Przewożenie przemiennych materiałów sypkich z ładunkami paletowymi, drobnicowymi lub kombinowanymi ładunkami częściowymi to ogromna wytrzymałość naczepy Walking Floor®.

Galeria:

Informacje podstawowe:

Model: Conchiglia E60
Masa własna: od 8100 kg
Pojemność: 91m3, 33 europalety
Rama i zabudowa: stalowa rama długa z aluminiową powierzchnią ładunkową przykręcaną do ramy
Masa całkowita: 39000/45000 kg
Wysokość sworznia: od 1000 do 1200 mm
Zawieszenie: Zawieszenie pneumatyczne WABCO, Haldex, Knorr-Bremse
Osie: SAF, BPW, ROR, JOST
System podłogi: CargoFloor CF500, KeithFloor KFD425, RFII
Ruchoma podłoga: 21 lub 24 panele o grubości 6-8-10 mm
Ściany: 30mm aluminiowe profile tłoczone