FINANSOWANIE:

Naszym partnerem finansowym jest grupa Aureus. Oferuje szeroki wachlarz usług kredytowych, leasingowych i ubezpieczeniowych. Gwarantuje profesjonalną i szybką obsługę w każdym zakątku Polski. Jako jedna z nielicznych firm na Rynku przejmuje na siebie wszelkie formalności związane z procesem weryfikacji, analizy i finalizowania finansowania. Rejestruje pojazdy, odbiera dla Ciebie stały dowód abyś nie musiał tracić czasu na pogoń po urzędach. Dostarczy wszystkie dokumenty w wyznaczone przez Ciebie miejsce, polisę również sfinalizuje bez konieczności wychodzenia z domu. Twoją sprawą zajmie się jeden z wyszkolonych specjalistów, który będzie odpowiedzialny za wszelkie sprawy dotyczące Twojego kredytu, leasingu czy ubezpieczenia.

Aureus jest prężnie rozwijającą się firmą. Nie ma miejsca, gdzie pracownik firmy by nie dotarł. Ciągle zmieniające się warunki kredytowe czy leasingowe, a także oferty banków nie są dla nich problemem, gdyż ciągłe szkolenia  poszerzają ich wiedzę, aby przedstawiana przez nich oferta była dla Ciebie najkorzystniejsza i abyś otrzymał odpowiedź na każde interesujące Cię pytanie. Czynnie biorą udział w Targach Rolniczych, budowlanych i innych, aby doskonalić swoje umiejętności sprzedażowe, poznawać nowinki branżowe, uzupełniać swoją wiedzę, a także aby wspierać ich Partnerów.

Poprzez swoją pozycję na Rynku są w stanie negocjować z Bankami czy Ubezpieczycielami  najlepsze oferty i warunki. Posiadają umowy pomiędzy Partnerami biznesowymi i Finansowymi, które pozwalają im na tworzenie własnych produktów finansowych, przez co wyprzedzają konkurencję czasem o kilka kroków.

TWÓJ DORADCA LEASINGOWY:

  • Rafał Koczorski

Doradca finansowy AUREUS S.A.

  • +48 885 276 703
  • r.koczorski@aureus.pl