loader image

TMT-trailers.pl

O TMT:

Od ponad 40 lat firma TMT z siedzibą w S. Benedetto del Tronto zajmuje się produkcją cystern do przewozu materiałów niebezpiecznych oraz innych niż do transportu płynów niebezpiecznych, przyczep cystern, jak również ruchomych podłóg.

Specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i serwisowaniu systemów do pompowania produktów naftowych, transferu, filtracji i pomiarach zbiornika. Dodatkowo zapewnia regularne badania pomiaru paliw płynnych na stacjach benzynowych, dozowników paliw stacjonarnych i mobilnych, zbiorników lądowych lub zbiorników pojazdów.

Firma oferuje kompleksowy serwis i usługi konserwacyjne dla cystern samochodowych i naczep typu ruchoma podłoga, co zapewnia najlepszą możliwą obsługę posprzedażową klientów firmy.

Dzięki nieustannej kontroli jakości produkowanych pojazdów oraz zapewnieniu najwyższych standardów na każdym z etapów procesu produkcyjnego, firma TMT gwarantuje certyfikowane produkty pierwszej klasy, które posiadają atesty bezpieczeństwa i wytrzymałości.

Szeroki wybór cystern oraz ruchomych podłóg w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem pozwala sprostać potrzebom i wymaganiom obecnych i przyszłych klientów.